Drodzy Mieszkańcy!
Gmina przystępuje do opracowania strategii rozwoju na lata 2015-2022. Zapraszamy Państwa do włączenia się w ten proces, poprzez zgłaszanie pomysłów, spostrzeżeń, uwag i wniosków, mogących mieć wpływ na kierunki rozwoju naszej gminy. Wszystkie zgłoszone propozycje zostaną poddane wnikliwej analizie. Najciekawsze pomysły oraz potrzeby, mające charakter strategiczny, zostaną uwzględnione w opracowywanym dokumencie.

Chcielibyśmy włączyć w proces opracowania strategii wszystkich mieszkańców naszej gminy, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachęcamy Państwa do przesyłania propozycji do 31 maja 2015 r., drogą mailową, na adres: sekretariat@glusk.pl, za pośrednictwem forum internetowego, zamieszczonego pod adresem http://www.glusk.pl/forum/, za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook: https://www.facebook.com/gminaglusk, jak również osobiście lub za pośrednictwem tradycyjnej poczty, na adres: Dominów, ul. Rynek 1, 20-388 Lublin.

Wójt Gminy Głusk
Jacek Anasiewicz

AKTUALNOŚCI

Dzień dziecka 2015

22 maja
2015


Plakat Turniej

22 maja
2015

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR STAROSTY LUBELSKIEGO

  Powiat Lubelski oraz Lokalna Grupa Działania na Rzecz Rozwoju Gmin Powiatu Lubelskiego „Kraina wokół Lublina” serdecznie zapraszają drużyny z terenu Gmin: Bełżyce, Borzechów, Bychawa, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wólka, Wysokie, Zakrzew do uczestnictwa … Kontynuuj


 

mistrzowie-ortografii2015-c.jpg

23 maja
2015

Głusk: Mistrzowie ortografii

Ponad 30 uczniów ze szkół podstawowych z gminy Głusk i zaprzyjaźnionej placówki nr 34 z Lublina rywalizowało w tym roku o tytuł „Mistrza ortografii”. Wśród młodszych uczestników tytuł ten zdobyła Kinga Sus z SP w Kalinówce, a „mistrzynią” w starszej … Kontynuuj


centrum-w-dominowie-finisz-1.jpg

21 maja
2015

Głusk: Radni za scaleniem gruntów i zniesieniem opłaty targowej

Rada Gminy Głusk zatwierdziła scalenie i podział nieruchomości w Ćmiłowie. Decyzja, którą radni podjęli na sesji w czwartek 21 maja oznacza, że właściciele działek w tej części gminy będą mieć lepsze warunki, na przykład do budowy domów. Sprawa dotyczy ponad … Kontynuuj