Władze Gminy Głusk zwracają się z prośbą do nowych mieszkańców Gminy. Jeśli kupiłeś lub wybudowałeś dom w naszej gminie i mieszkasz – zamelduj się lub zgłoś ten fakt do Urzędu Skarbowego. Dzięki temu cześć twoich podatków wpłynie do budżetu Gminy. Z każdego 1000 zł zapłaconego przez podatnika podatku dochodowego, 370 zł trafia do gminy. Im więcej mieszkańców ma gmina, tym więcej podatków wpływa do budżetu gminnego. Więcej pieniędzy w budżecie oznacza więcej zrealizowanych inwestycji.
Jeśli więc chcesz za swoje pieniądze jeździć po lepszych drogach na terenie naszej gminy, chodzić po nowych chodnikach, pomóc w remontach i wyposażeniu szkół przyjdź do Ewidencji Ludności w Urzędzie Gminy i złóż wniosek o zameldowanie. Wówczas twoje pieniądze zostaną wykorzystane na rozwój infrastruktury gminnej, która będzie służyć również tobie i twoim bliskim. Pomyśl o miejscu zamieszkania przy płaceniu podatku!
Jeśli jednak nie chcesz bądź nie możesz obecnie się zameldować, wypełnij i złóż w Urzędzie Skarbowym deklarację NIP-3, w której jako miejsce zamieszkania wskażesz Gminę Głusk. Wówczas również część twojego podatku zostanie przekazana do budżetu Gminy.

AKTUALNOŚCI

DSC_0644

24 lipca
2015

Uwaga znaleziono psa

Kilka dni temu znaleziono w Kazimierzówce bardzo młodą, małą suczkę. Czarna, podpalana. Jest mądra,posłuszna, grzeczna, zdrowa. Cierpliwie czeka na właściciela pod numerem telefonu: 692-404-444


indeks

21 lipca
2015

Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania „Pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej na rzecz młodych rolników” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w dniach od 20 sierpnia 2015 … Kontynuuj


 

moj-rynek-maj2015-5_1.jpg

23 lipca
2015

Głusk: Handlowanie na nowym targowisku

Piątek 24 lipca będzie pierwszym dniem handlu na nowym targowisku w Dominowie w gminie Głusk. Sprzedawać i kupować na placu targowym będzie można w każdy piątek między 6.00 a 14.00, natomiast ciągła sprzedaż będzie się odbywać w całorocznych pawilonach, które … Kontynuuj


moj-rynek-maj2015-2.jpg

7 lipca
2015

Głusk: Targowisko do wynajęcia

Są jeszcze wolne miejsca na nowym targowisku w Dominowie w gminie Głusk. Dniem targowym będzie piątek, a oficjalne otwarcie obiektu, który powstał w ramach rządowego programu „Mój Rynek”, jest planowane na 24 lipca. Do wynajęcia są lokale o powierzchni od … Kontynuuj